Úvod » Dielňa a náradie » Brúsky » Leštičky » Leštička na auto 2600W s príslušenstvom PM-PS-2600T-Z5 POWERMAT
Leštička na auto 2600W s príslušenstvom PM-PS-2600T-Z5 POWERMAT
Skladom
Strážny pes
Dostupnosť: skladom
Číslo produktu: 750300
Nákupom získate 1 bod
naša cena s DPH (23 %):
do košíka:
  ks
Kompletné špecifikácie
Technické parametre:
  • napájanie: 230V / 50Hz
  • výkon: 2600 W
  • otáčky: 500 – 3500 ot / min
  • priemer disku: 180 mm
  • vysoký výkon 2600 W
  • 180 mm disk
  • pevná priliehavosť
  • náhradné uhlíkové kefy
  • riadenie rýchlosti
Sada obsahuje:
  • 4x leštiaca podložka: 150 mm / 45 mm (čierna - tvrdá; oranžová - stredne tvrdá; biela - stredne mäkká; modrá - mäkká)