POWERMAT Miešadlo PM-MI-2600
Elektrické miešadlo POWERMAT PM-MI-2600
Skladom
Strážny pes
Dostupnosť: skladom
Číslo produktu: 750200
Nákupom získate 1 bod
naša cena s DPH (23 %):
do košíka:
  ks
Kompletné špecifikácie
Technické parametre:
  • Menovité napätie: 230V ~ 50Hz
  • Výkon: 2600W
  • Otáčky: 0-800 ot./min
  • Typ závitu: M14
  • Priemer miešačky: 120 mm
  • Celková dĺžka elektrického miešadla: 590 mm