Úvod » Vykurovanie » Vysávače na popol » Plátený filter pre POWERMAT PM-ESP-2000
Plátený filter pre elektrický krbový vysavač PM-ESP-2000 POWERMAT
Priemer: 295 mm
Výška: 200 mm
VLASTNOSTI:
NAJPREDÁVANEJŠIE
Kachle Thorma ANDORRA čierne s oblúkovým sklom
Sušiak na bielizeň stropný 7 tyčí 200cm
Laser krížový samonivelizačný, presnosť 0,3 mm/1m, dosah 15 m so statívom