Powermat PM-RPT-2250M okrúžna pila s lasérom
Okružná píla 185mm 2250W - POWERMAT PM-RPT-2250M
Na objednávku
Strážny pes
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Číslo produktu: 750550
Nákupom získate 1 bod
naša cena s DPH (23 %):
do košíka:
  ks
Kompletné špecifikácie
Píla sa používa na rezanie dreva a výrobkov z dreva, vhodná pre každú dielňu. Je vybavená kotúčom s priemerom 185 mm. Ľahko nastaviteľný uhol rezu umožňuje rezať materiály aj pod uhlom 45°. Píla je vybavená laserom napájaným z batérií.
Technické údaje:
  • Výkon: 2250W
  • Otáčky: 5000 ot./min
  • Napájanie: 230V 50Hz
  • Rozmer kotúča: 185 x 20 x 1,5 mm - 24T / 185 x 20 x 1,5 mm- 40T
  • Regulácia uhla rezu: 0 - 45 °
  • Max. hĺbka rezu: 65 mm
  • Laserový indikátor rezu
  • Hĺbka rezu: 55mm
Obsah:
  • píla
  • 2x kotúč 185 mm x 20 mm x 40 T